پیام فرستادن
تماس با ما

تماس با شخص : colleen

شماره تلفن : 8618122384446

واتس اپ : +8618122384446

Free call

Pigtail فیبر نوری Sc Apc Lc Upc 3.0mm SM G652D

مقدار حداقل تعداد سفارش : 50PCS جزئیات بسته بندی : جعبه کارتون
زمان تحویل : 5-8 روز کار شرایط پرداخت : Western Union ، T / T ، L / C
قابلیت ارائه : 30 کیلومتر در روز
محل منبع: گوانگژو ، چین نام تجاری: JQ/OEM
گواهی: ISO 9001 شماره مدل: رنگدانه فیبر نوری

اطلاعات تکمیلی

کاربرد: FTTH FTTB FTTX شبکه نوع اتصال: SC FC LC ST
طول: 1 متر یا سفارشی رنگ: زرد آبی
قطر کابل: 0.9 / 2.0 / 3.0mm طول موج: 1310nm / 1550nm / 850nm / 1300nm
نوع: PC / UPC / APC مواد ژاکت: PVC. LSZH
برجسته:

Pigtail فیبر نوری SM G652D

,

Pigtail فیبر نوری 3.0 mm G652D

,

Pigtail 3.0 mm G652D sm sc

توضیحات محصول

Pigtail 0.9mm 2.0mm 3.0mm SM G652D with Connecter Sc Apc Lc Upc Pigtail فیبر نوری
 
توضیحات محصول
فیبر نوری Pigtail از شبکه نوری مهم است. آنها اتصالات مشابه یا متفاوتی دارند که در انتهای کابل فیبر نوری نصب شده اند.سری فیبر نوری پچ کورد با مجموعه ای گسترده از طول و اتصالات ارائه می شود تا تقاضای شما برای استقرار را برآورده کند.4 ، 6 ، 8 ، 12 ، 24 ، 48حالت تک یا چند حالتهالیاف اختیاری
 
 
امکانات

کانکتور SC ، LC ، FC ، MU ، ST ، MT-RJ ، E2000 در دسترس است.
پرداخت عالی استاندارد PC ، APC ، UPC ، SPC.

جحالت تک یا چند حالت ،اندازه قادر: Φ 0.9 میلی متر ، Φ2.0 میلی متر ، Φ3.0 میلی متر

فیبر تک حالت (9125) یا چند حالته (50/125 یا 62.5 / 125) موجود است.
در دسته فیبر ، روبان فن دار ، دم کنی موجود است.
اتصال ساده و دوبلکس موجود است.

اتصال قابل اجرا: FC ، SC ، ST ، LC
مواد کابل: PVC یا LSZH.OM1 ، OM2 یا OM3 اختیاری
توانایی تبادل خوب و دوام خوب.
مشخصات سفارشی استقبال می شود

 
 

کاربرد

ارتباطات از راه دور فیبر نوری

شبکه (شبکه محلی)

FTTH (فیبر به خانه)

CATV و دوربین مدار بسته

سیستم های انتقال سرعت بالا

سنجش فیبر نوری

 
 

مشخصات نوری

مورد SM (حالت تک) MM (چند حالته)
نوع کابل فیبر G652D / G655 / G657A1 / G657A2 OM1 oM2 / OM3 / OM4
قطر فیبر (ام) 9/125 62.5 / 125 50/125
کابل oD (میلی متر) 0.9 / 1.6 / 1.8 / 2.0 / 2.4 / 3.0
نوع پایان رایانه شخصی UPC APC UPC UPC
از دست دادن درج معمول (دسی بل) کمتر از 0.2 کمتر از 0.15 کمتر از 0.2 <0.1 <0.1
ضرر بازگشت (دسی بل) > 45 > 50 > 60 /
آزمون درج و کشیدن (دسی بل) کمتر از 0.2 کمتر از 0.3 کمتر از 0.15
قابلیت تعویض (دسی بل) <0.1 کمتر از 0.15 <0.1
نیروی کششی (N) > 70
محدوده دما (c) -40r + 80

 

 

تصویر دقیق

Sc upc/apc 0.9mm/2.0mm/3.0mm fiber pigtail

Pigtail فیبر نوری Sc Apc Lc Upc 3.0mm SM G652D 1

Pigtail فیبر نوری Sc Apc Lc Upc 3.0mm SM G652D 2

سالات متداول

1. آیا شما سازنده واقعی هستید؟

آره.ما تولید کننده واقعی با 10 سال سابقه هستیم.

 

2. آیا می توانید سفارش کوچک را بپذیرید؟

بله ، سفارش کوچک در دسترس است. ما از پروژه جدید مشتریان خود پشتیبانی می کنیم زیرا می دانیم تجارت همیشه از سفارشات کوچک است.

 

3. دوره ضمانت شما چیست؟

25 سال برای کابل فیبر نوری

 

4. زمان تحویل شما چیست؟

معمولاً در عرض 3-5 روز کاری

 

5. در مورد ظرفیت تولید سالانه شما چطور؟

کابل فیبر نوری در فضای باز / داخلی ، میزان تولید سالانه ما 6000،000 کیلومتر است.

کابل FTTH / FTTX / FTTA ، 6000،000 کیلومتر در سال است.

Patch Cord / Pigtails ، این 12،400،000 قطعه در سال است.

 

6. آیا می توانید محصولات و آرم های سفارشی را تهیه کنید؟

-آره.ما خدمات OEM و ODM را ارائه می دهیم.می توانید نقاشی خود را برای ما ارسال کنید.

 

 

شما ممکن است در این مورد باشید
با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

lillian@gzjqofc.com
+8618122384553
8618122384553
8618122384553