پیام فرستادن
تماس با ما

تماس با شخص : colleen

شماره تلفن : 8618122384446

واتس اپ : +8618122384446

Free call

درباره کابلهای فیبر نوری هوایی چقدر می دانید؟

July 24, 2021

آخرین اخبار شرکت درباره کابلهای فیبر نوری هوایی چقدر می دانید؟

درباره کابلهای فیبر نوری هوایی چقدر می دانید؟

کابل های فیبر نوری هوایی بخشی اساسی در شبکه های ارتباطی نوری است.آنها معمولاً در زندگی روزمره ما به کار می روند ، مانند آویزان کردن در تیرک جلوی خانه.درباره کابلهای هوایی چقدر می دانید؟این مقاله می تواند به شما کمک کند تا درباره آنها بیشتر بدانید.

از آنجا که کابل های فیبر نوری هوایی در محیط خارج قرار دارند ، باید از موادی ساخته شوند که با کابل های فیبر نوری معمولی متفاوت است تا در برابر شرایط وزش باد ، بارانی ، یخی و برفی مقاومت کنند.علاوه بر این ، روش نصب با سایر کابل ها متفاوت است.بنابراین ، انواع مختلفی از کابل های هوایی وجود دارد.

انواع کابل های فیبر نوری هوایی

با روش های نصب ، کابل های فیبر نوری هوایی را می توان به طور کلی به دو نوع طبقه بندی کرد: سیم کاتنار و حمایت از خود. کابل هوایی سیم Catenary کابل های لوله ای شل و منظم در فضای باز است که می تواند از خط قطب هوایی موجود برای نصب استفاده کند که باعث صرفه جویی بیشتر در هزینه های ساخت و کاهش دوره ساخت می شود. کابل هوایی خود پشتیبانی، یا کابل خود-پشتیبانی کننده تمام دی الکتریک (ADSS) ، کابل را برای پشتیبانی به یک پیام رسان فولادی یا تمام دی الکتریک عایق شده متصل می کند.کابل های ADSS معمولاً از کت های سنگین تر و اعضای استحکام فلزی یا آرامید مقاوم تر ساخته می شوند.امروزه ، کابلهای فیبر نوری هوایی خود پشتیبانی از آنها بیشتر مورد استفاده مردم قرار می گیرد.و بیشترین استفاده از کابل های ADSS می باشدکابل هوایی شکل -8.

آخرین اخبار شرکت درباره کابلهای فیبر نوری هوایی چقدر می دانید؟  0

کابل هوایی شکل -8

کابل هوایی شکل -8کار قرار دادن کابل فیبر نوری در یک کارخانه هوایی را بسیار ساده می کند.این شامل یک پیام رسان فولادی و هسته یک کابل فیبر نوری استاندارد در یک ژاکت با سطح مقطع "شکل -8" است.ترکیب رشته و فیبر نوری در یک کابل تنها امکان نصب سریع یک مرحله ای را فراهم می کند و باعث ایجاد یک کارخانه هوایی با دوام تر می شود.کابل هوایی شکل 8 معمولاً بین تیرهای بیرونی استفاده می شود.

آخرین اخبار شرکت درباره کابلهای فیبر نوری هوایی چقدر می دانید؟  1

کابل هوایی شکل -8

کابل قطره

نوع دیگری از کابل فیبر نوری نیز وجود دارد که صورت متقاطع آن شکل 8 را نشان می دهد ، یعنی کابل قطره.نباید آنها را با هم اشتباه بگیرید.

با ظهور شبکه های دسترسی ، از جمله فیبر به کسب و کار ، فیبر به خانه و الیاف به محل ، که در مجموع به عنوان FTTx گفته می شود ، تقاضای محصولات جدید بهینه شده برای پاسخگویی به نیازهای پهنای باند روزانه افزایش می یابد.یکی از این محصولات کابل افت نوری است.کابل قطره ای معمولی از دو هسته تقویت شده موازی و فیبر نوری در وسط آنها تشکیل شده است.سطح متقاطع شکل 8 را نشان می دهد. قطره کابل به طور گسترده ای در استفاده می شودشبکه های FTTH.

آخرین اخبار شرکت درباره کابلهای فیبر نوری هوایی چقدر می دانید؟  2
کابل قطره ای داخلی FTTH

آخرین اخبار شرکت درباره کابلهای فیبر نوری هوایی چقدر می دانید؟  3

کابل قطره ای خود پشتیبانی (کابل قطره ای هوایی)

یک سیم سیم فولادی ضخیم به کابل قطره ای معمولی اضافه کنید ، کابل قطره ای خود پشتیبانی تشکیل می شود.کابل قطره ای خود پشتیبانی از مقاومت کششی بیشتری برخوردار است زیرا واحدهای آویز فلزی دارند.بنابراین می توانیم آن را کابل افت هوایی نیز بنامیم.کابل افت هوایی برای اجرا از نقطه توزیع به مشترک طراحی شده است.قبل از ورود به مشترک ، واحد فلزی بریده خواهد شد.بزرگترین مشکل کابل افت هوایی گرانتر بودن آن نسبت به کابلهای قطره ای معمولی است.

آخرین اخبار شرکت درباره کابلهای فیبر نوری هوایی چقدر می دانید؟  4

کابل قطره ای هوایی FTTH

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

colleen@gzjqofc.com
+8618122384446
8618122384446
8618122384446