پیام فرستادن
تماس با ما

تماس با شخص : colleen

شماره تلفن : 8618122384446

واتس اپ : +8618122384446

Free call

ویژگی های کابل فیبر نوری در فضای باز

December 29, 2020

آخرین اخبار شرکت ویژگی های کابل فیبر نوری در فضای باز

بسیاری از طبقه بندی های کابل های نوری وجود دارد.کابل های نوری در فضای باز ، همانطور که از نامش پیداست ، به طور کلی برای استفاده در فضای باز مناسب هستند.بنابراین ویژگی های خاص کابل های نوری در فضای باز چیست؟بیا یک نگاهی بیندازیم.

آخرین اخبار شرکت ویژگی های کابل فیبر نوری در فضای باز  0

1. کابل های نوری در فضای باز دارای مقاومت کششی بالا ، لایه محافظ ضخیم و سنگین هستند و معمولاً زره پوش هستند (یعنی غلاف فلزی).کابلهای نوری در فضای باز عمدتا برای اتصال بین ساختمانها و بین شبکه های از راه دور مناسب هستند.به طور کلی ، کابل های نوری در فضای باز فقط مواد پرکننده هستند ، اعضای تقویت کننده ، غلاف ها و مواد دیگر انتخاب می شوند.به عنوان مثال ، وقتی کابل نوری در فضای باز مستقیماً دفن می شود ، باید از کابل نوری زره ​​پوش استفاده شود.هنگام سربار کردن ، می توان از کابل نوری با غلاف پلاستیکی مشکی با دو یا چند دنده تقویت کننده استفاده کرد.

آخرین اخبار شرکت ویژگی های کابل فیبر نوری در فضای باز  1

2 از آنجا که کابل نوری در فضای باز مورد استفاده قرار می گیرد ، باید عملکرد ضدآب داشته باشد.به طور کلی ، غلاف خارجی مورد استفاده از مواد PE ساخته شده است و ساختار داخلی آن به طور کلی به یک ساختار لوله مرکزی و یک ساختار لایه ای تقسیم می شود.از چشم غیر مسلح ، کت های داخلی و خارجی عموماً از مواد PVC زرد یا نارنجی هستند و کت های بیرونی ، کت های مشکی PE هستند.ژاکت در فضای باز متفاوت از مدل ، کلمه GY را دارد.

آخرین اخبار شرکت ویژگی های کابل فیبر نوری در فضای باز  2

3. کابل نوری در فضای باز: بسته بندی بیرونی ضخیم است ، دارای برخی از مشخصات مکانیکی مانند مقاومت در برابر فشار ، مقاومت در برابر خوردگی و مقاومت در برابر کشش است.کابل نوری در فضای باز یک خط ارتباطی است که انتقال سیگنال های نوری را کامل می کند.هسته کابل به روش خاصی از تعداد مشخصی فیبر نوری تشکیل شده است و با یک غلاف پوشانده شده و برخی نیز با یک غلاف خارجی پوشانده شده اند.کابل های نوری در فضای باز عمدتا از الیاف نوری (رشته های شیشه ای نازک مانند مو) ، آستین های نگهداری پلاستیک و غلاف های پلاستیکی تشکیل شده اند.در کابل های نوری فلزاتی مانند طلا ، نقره ، مس و آلومینیوم وجود ندارد.

آخرین اخبار شرکت ویژگی های کابل فیبر نوری در فضای باز  3

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

colleen@gzjqofc.com
+8618122384446
8618122384446
8618122384446